Sklep rowerowy z bogatą ofertą rowerów i akcesoriów

wrz 30, 2019 przez

Sklep rowerowy z bogatą ofertą rowerów i akcesoriów

Rower to aktualnie bardzo chętnie wybierany środek transportu, jako nowoczesna alternatywa dla samochodu lub środków komunikacji miejskiej. Jeśli nie posiadamy jeszcze wybranego modelu, a chcemy liczyć na fachowe doradztwo i obsługę, warto wybrać sprawdzony przez kogoś sklep rowerowy LublinMetroBikes słynie z bardzo bogatej i rozbudowanej oferty rowerów miejskich, BMX, szosowych, przełajowych, dziecięcych, trekkingowych, crossowych, czy rowerów elektrycznych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także niezbędne akcesoria rowerowe, które pomogą w skompletowaniu wszystkiego, co niezbędne i przydatne podczas amatorskich wycieczek rowerowych oraz treningów dla zaawansowanych kolarzy.

Co znajdziesz w ofercie sklepu?

W sklep rowerowy Lublin Metrobikes znajdziesz rowery dopasowane do twoich potrzeb oraz różnego zastosowania, więc jeżeli szukasz roweru miejskiego, który będzie ci służył na krótkie dojazdy do pracy na terenie miasta – wybierz jeden z wielu dostępnych rowerów miejskich damskich i męskich. Pamiętaj, że taki rower miejski przeznaczony jest na krótkie trasy, na mało wymagającym terenie (najlepiej, gdy jest to asfalt lub ścieżka rowerowa) z uwagi na jego konstrukcję oraz brak odpowiedniej amortyzacji. Dobrą alternatywą dla roweru miejskiego będzie rower trekkingowy, czyli turystyczny rower przeznaczony do jazdy na utwardzonych i naturalnych nawierzchniach, taki rower posiada często zamontowany już bagażnik oraz sakwy tylne i przednie. Rower trekkingowy będzie idealnym rozwiązaniem na całodniową wycieczkę rowerową.

Rower uniwersalny

Jeżeli poszukujesz roweru, dzięki któremu możesz się wybrać na przejażdżkę po mieście, ale także zjechać na tereny leśne – wybierz rower crossowy. Rower taki posiada odpowiednią amortyzację, z którą jazda po nierównych terenach będzie przyjemnością, jest on bardzo podobny do roweru trekkingowego, jednak pozbawiony jest wszelkich akcesoriów, jak sakwy oraz posiadają bardziej agresywną geometrię, ale nadal jazda na takim rowerze jest bardzo przyjemna. Fanom, którzy jeżdżą tylko i wyłącznie po leśnych, nierównych terenach zalecamy wybranie rowerów górskich, które posiadają odpowiednią amortyzację oraz szerokie opony i mocniejszą konstrukcję.

Sam rower to nie wszystko

Aby jazda na rowerze była przyjemna potrzebne są też odpowiednie akcesoria rowerowe, które dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. Oferujemy szeroki wybór bagażników rowerowych, bidonów na napoje, błotników na różnego typu rowery, foteliki rowerowe dla dziecka czy kosze na rowery miejskie. Po pełną ofertę naszego sklepu zapraszamy bezpośrednio na stronę https://www.metrobikes.pl, gdzie możesz złożyć zamówienie, które błyskawicznie dla ciebie zrealizujemy, tak abyś nawet na drugi dzień mógł się cieszyć z zamówionych rzeczy.

Podobne

Tagi