Zgarnij duże pieniądze

wrz 1, 2017 przez

Zgarnij duże pieniądze

Totalizator Sportowy zapewnia nam naprawdę dużo atrakcji, ponieważ mamy tyle gier do wyboru, że możemy naprawdę przebierać. Ale to nie wszystko. Mamy przecież szansę nawet na tym zarobić. I to nie małe pieniądze. A więc wszystko po kolei.

Lotto

Jedną z gier jest lotto. Analogicznie do pozostałych gier musimy zakupić bankiet. Jest to pojedynczy zakład. W tym przypadku wybieramy sześć liczb. Mamy je wybrać spośród liczb w przedziale od jednego do czterdziestu dziewięciu. Potem dostaniemy od sprzedawcy wydruk zaznaczonych liczb. To być może klucz do naszej wygranej.

Losowanie

Ostatecznie przychodzi moment losowania. Nie odbywa się to w tym przypadku codziennie, ale zaledwie trzy razy w tygodniu. Musi mu uzbroić się więc w cierpliwość. Maszyna losującej wyrzuca sześć liczb. Porównujemy je z tymi zaznaczonymi. Byc może udało nam się coś trafić. Wyniki lotto to jednak zawsze duże emocje. Szczególnie jeśli pada wygrana.
Jest o co walczyć. Gwarantowana pula to minimum dwa miliony złotych. To ogromne kwoty, o które wiele osób ciągle walczy. Może i Ty zdecydujesz się spróbować? Stawka jest wysoka.

 

Podobne

Tagi